20 Eylül 2017, 16:30 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Ramazan Ekinci; “Böyle asfalt atılır mı?”

Ramazan Ekinci; “Böyle asfalt atılır mı?”

Ramazan Ekinci; “Böyle asfalt atılır mı?”...


Sanayi Mahallesi Acarbaş Sokakta oturan Ramazan Ekinci isimli hemşehrimiz, gazetemize kadar gelerek mahallesinin yollarına atılan asfalt yaması ile ilgili olarak; ”Ne böyle asfalt atılır? Ne böyle belediye olur? Bu göstermelik bir şey. Ne yapıyorlar? Seçim yatırımı falan mı yapıyorlar?” diyerek şikayetini dile getirdi.

Pazar günü Sanayi mahallesinin yollarına atılan asfalt yamasının Büyükşehir Belediyesi’ne ait bir firma tarafından atıldığını belirten Ramazan Ekinci; “Sokağımızın yolunun biri yarım yapılırken diğer sokağın yolunu da evin bahçe duvarına kadar yaptılar. Yağmur yağdığı zaman eve yağmur suyu girmez mi? Hiç yapmasalar daha iyiyiydi.

Yolun birine de yarım asfalt atılmış. Otlar var diye atmamışlar. Yola yarım asfalt yaması yapmışlar. Ne böyle asfalt atılır? Ne böyle belediye olur? Bu göstermelik bir şey. Ne yapıyorlar? Seçim yatırımı falan mı yapıyorlar? “ şeklinde konuştu.

Konuyla ilgili olarak Belediye Başkanı Ferda Polat ile de görüştüğünü belirten Ekinci, konuyu Başkana ilettiğini ve Başkanın kendisine, “Oranın Belediyeye ait olmadığını” söylediğini ifade ederek; “bu yoldan eve yağmur suyu girerse?! Diğer yola asfalt yaması yarım yapılırsa? Bu asfalt yamasını yapmasınlar daha iyiydi” dedi.   21 Eylül 2017Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1797 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


seyitdonat06@gmail.com
şimdi bu ne ? ayıp karrdeşim vallahi ayıp asvalt ihtiyaca karşılık yerlere değil de resmen gözlere atılmış ? bunun gideceği bir yağmur. milleti kandırmak için göz boyamalık bişeyler yapıyorlar sonra da onun üzerinden prim yapıyorlar. işinizi yapacaksanız adam gibi yapın ya da hiç yapmayın millet salak yerine konmaktan bıktı artık
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]