20 Eylül 2017, 16:26 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

AGD’den Arakan’a Destek Eylemi

AGD’den Arakan’a Destek Eylemi

AGD’den Arakan’a Destek Eylemi...


Anadolu Gençlik Derneği (AGD), Arakan’da Müslümanlara yönelik saldırılara tepki göstermek ve uluslararası topluma çağrıda bulunmak üzere yarın Cuma Namazı çıkışı İsmet Paşa Caddesi’nde bulunan Belediye İş Hanı önünde basın açıklaması yapacak.

“Zulümlerinizden rahatsızız! Alışmayacağız! Alıştırmayacağız!” başlığıyla tertiplenen etkinliğe pek çok kesimden sivil toplum kuruluşları davet edildi. Basın açıklaması 22 Eylül Cuma günü (yarın), saat 13.30’da Belediye İş Hanı önünde yapılacak.

AGD Şereflikoçhisar İlçe Başkanı Yusuf Çetin basın açıklaması ile ilgili olarak, “Arakan’da yaşanan zulüme sessiz kalmamak ve Müslüman kardeşlerimizin yanında olduğumuz haykırmak için Cuma Namazı sonrası pek çok sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile birlikte meydanda olacağız. Zulüm gören Müslüman kardeşlerimizin yalnız olmadığını göstermek için, sesimizin daha gür çıkması için tüm halkımızı basın açıklamamıza davet ediyoruz” dedi.    21 Eylül 2017Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1650 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.094 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]