20 Eylül 2017, 16:20 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Öğretim Üyeleri Sertifikalarını Aldı

Öğretim Üyeleri Sertifikalarını Aldı

Öğretim Üyeleri Sertifikalarını Aldı...
Ankara Kalkınma Ajansı’nın finansal desteğiyle; 11-15 Eylül tarihleri arasında, Şereflikoçhisar Uygulamalı Teknoloji ve İşletmecilik Yüksekokulu (Proje Sahibi) ve Şereflikoçhisar Berat Cömertoğlu Meslek Yüksekokulu’nun (Proje Ortağı) ortaklaşa olarak düzenlediği “Öğretim Üyelerine Yönelik Uygulamalı Nicel Veri Analizi Eğitimi” düzenlenen sertifika töreni ile son buldu.

40 saatlik ‘Nicel Veri Analizi Eğitimi’ne Şereflikoçhisar’dan ve Aksaray’dan toplam 42 öğretim üyesi katıldı. Analiz yöntemleri ve raporlaştırma sürecinin anlatıldığı eğitimin sonunda katılımcılar oldukça önemli bilgiler edindiklerini ifade ettiler.

Hasan Kalyoncu Üniversitesi’nden Prof. Dr. Şener Büyüköztürk ile Prof.Dr. Ufuk Akbaş tarafından verilen eğitimlerden sonra başarılı olan katılımcılara sertifikaları verildi.

Sertifika töreninde Şereflikoçhisar Berat Cömertoğlu Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Murat Yıldız da, eğitimcilere teşekkür belgesi verdi.   21 Eylül 2017Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1616 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.094 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
senetle para