20 Eylül 2017, 16:18 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

Soner Okur’a veda yemeği

Soner Okur’a veda yemeği

Soner Okur’a veda yemeği...


İlçemizde 5 yılı aşkın görev yapan İlçe Emniyet Müdürü Soner Okur’un Ankara’ya tayini nedeniyle Kaymakamlık tarafından bir veda yemeği verildi.

Güneştepe Aile Sosyal Tesislerinde verilen yemek sonrası konuşmalar yapıldı.

İlk konuşma Kaymakam Sedat Yıldırım tarafından yapıldı. Yıldırım konuşmasında; “İlçemizde 5 yılı aşkın sürede görev yapan İlçe Emniyet Müdürü Soner Bey’in tayin olması nedeniyle bir aradayız. Yaşadığımız OHAL kapsamında bu tür değişimler oluyor. Müdürümle ben 7 ay çalıştım. İyi bir takımdık. Jandarmamızla, Emniyetimizle, Garnizon Komutanlığımızla, Belediyemizle beraberdik. Tabi Emniyet teşkilatımızda, adliyemizde belli bir süre sonra görev değişimi bizim görevimizin kaçınılmaz bir parçasıdır. Önemli olan ayrıldığınız yerde neler bıraktınız? Arkanızdan nasıl anılacaksınız? Mühim olan budur.

Yeni yerler, yeni tecrübeler demektir. Devlete yeni katkılar demektir. Müdürümüzde özellikle 15 Temmuz’dan sonra burada 29 – 30 yıllık tecrübesinin yanında devlet aklını da kullanarak o sürecin sakin bir şekilde atlatılmasına ciddi katkıda bulunmuştur. Belkide görev süresi içerisinde en anlamlı, en kayda değer görev yaptığı dönem 15 Temmuz ve sonrası  dönemidir. 15 Temmuz’dan sonra Emniyet Müdürlüğümüz, askeri teşkilatımız, adliyemiz ve biz mülki amirleri ne yapacağımızı bilmeden bazen hissi, bazen duygusal ciddi anlamda sıkıntılı bir süreç geçirdik.

Kendileri burada o dönemde bu ortamın sakin geçirilmesinde ciddi katkıda bulundu. Kendisine yeni görev yerinde başarılar diliyoruz. İlçemize yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum” dedi ve Müdür Soner Okur’a hediyesini takdim etti.

İlçe Emniyet Müdürü Soner Okur da konuşmasında; “Yazarak, çizerek değil doğal olarak içimden geldiği gibi konuşmak istiyorum. Görev yaptığım süre içerisinde başta mülki amirim kaymakamımız olmak üzere Belediye Başkanı,  Sivil Toplum Kuruluşları, Kurum Amirleri, ve halkımızın desteğini 5 yıllık görevim boyunca hep yanımda ve arkamda hissettim. Onur duydum, gurur duydum. Bana verilen görevi 5 yıl boyunca layıkıyla yapmaya çalıştım. Desteklerinizden dolayı teşekkür ediyorum”şeklinde konuştu.

Jandarma Komutanı Binbaşı Mustafa Yüzbaşı; “Sayın Müdürüme yeni görevinde başarılar diliyorum. Kendisiyle görüşmelerimiz devam edecek. Bayrağı bıraktığı yerden yeni Emniyet Müdürümüzle birlikte devam ettireceğiz. Hayırlı olsun yeni görev yeri” dedi.

Muhtarlar Derneği Başkanı Abdullah Kargın da; “Soner Müdürümüz Şereflikoçhisar’a katkısı olan çok değerli birisidir. Ben şahsınızı uğurlarken gözyaşımı zor tutuyorum. Bizim için bir Müdür değil, kardeşdi.

Biz muhtarlarla ilk defa her ay biraraya gelirdi, sıkıntılarımızı dinler, nasıl çözeriz şeklinde çözüm yolları arardık. Çok faydası oldu. Kendisine yeni görev yerinde başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.
    21 Eylül 2017Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1639 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
senetle para