20 Eylül 2017, 16:17 - Anasayfa // GÜNCEL HABERLER Haberi yazdır

2017 - 2018 Eğitim – Öğretim yılı başladı

2017 - 2018 Eğitim – Öğretim yılı başladı

2017 -2018 Eğitim – Öğretim yılı başladı...


2017 – 2018 Eğitim – Öğretim yılı başlarken İlköğretim haftasına ait programın ilçemizde Perşembe günü uygulanacağı belirtildi.

İlçemizde ikili eğitim – öğretim yapan Okul olmazken, okullara yaklaşık 5400 öğrenci gidiyor ve yaklaşık 700 öğretmen görev yapıyor.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Uğur Atılgan da 2017 – 2018 Eğitim – Öğretim yılınedeniyle yayınladığı mesajın da şöyle dedi;

Yeni eğitim-öğretim yılı 18 Eylül tarihi itibariyle başladı. Büyük bir heyecanla yeni eğitim-öğretim yılına başlayan öğrencilerimizin, öğretmenlerimizin, velilerimizin ve eğitim çalışanlarımızın heyecanlarını yürekten paylaşıyorum. 2017-2018 eğitim-öğretim yılının yöneticilerimize, öğretmenlerimize, velilerimize ve öğrencilerimize hayırlı olmasını diliyorum.  Değerli meslektaşlarım, yorulmadan, usanmadan büyük bir özveriyle öğrencilerimizin daha iyi bir eğitim almaları için gösterdiğiniz büyük gayretlerinizin meyvelerini yakın zamanda alacağınıza inanıyor, hepinize teşekkürlerimi sunuyorum.

Kıymetli veliler, çocuklarımız bizlerin en kıymetli varlığımızdır. Sizlerin eğitim öğretim sürecine aktif katılımınız, öğrencilerimizi hem sosyal hayatta hem de okul hayatında daha başarılı kılacaktır.

Çocuğunuzu tanımaya çalışmanız, onun yeterli ve yetersiz yönlerini tarafsız olarak değerlendirmeye çalışmanız çocuğunuzun gelişimi açısından çok daha faydalı olacaktır. Ebeveynlerin gündelik hayatın stres ve sıkıntılarına bağlı olarak zamansız ve yersiz bir şekilde aşırı tepki vermeleri, çocuklarımızı olumsuz etkilemektedir. Çocuklarımızı değerlendirirken, bardağın dolu tarafından bakmayı ilke edinmek onların geleceği açısından faydalı olacaktır. Çocuklarımıza onları koşulsuz sevdiğimizi ve onlara güvendiğimizi hissettirmeliyiz.

Sevgili öğrenciler, yeni bir eğitim-öğretim yılına girmenin heyecanını yaşıyorsunuz. Uzun bir aradan sonra özlediğiniz arkadaşlarınıza, öğretmenlerinize ve okullarınıza kavuşmanın mutluluğunu yaşıyorsunuz. Siz her şeyin en güzeline layıksınız. Bizler sizin iyi yetişmeniz için gereken ne varsa yapacağız,  her zaman yanınızda olacağız. Size inanıyorum ve sizi sevgiyle kucaklıyorum.

Bu duygularla 2017-2018 eğitim-öğretim yılının öğrencilerimize, öğretmenlerimize, okul yöneticilerimize ve velilerimize hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum.
    21 Eylül 2017Yönetici tarafından yazılan bu haber, 1838 defa okunmuştur.


YORUM YAZ


BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan ŞEREFLİKOÇHİSAR ÇENGEL GAZETESİ hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNCEL HABERLER Haberleri

Tümü

ilancomtr

Emekçioğlu

Ş.K.YEM

Tekin İnşaat

Yıldırım İnşaat

Hazır beton

Muammer'in Yeri
İzinsiz kopyalanamaz.

Adres : Çengel Gazetecilik - Matbacılık Ofset Tesisleri - Ekici Mah Ali Babacan Cad. Koçaş Pasajı No:16-20
Tel :0.312 687 1544
Faks : 0.312 687 1544
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]
senetle para